POWSTAN

Jestem absolwentem Liceum Plastycznego w Poznaniu, jakiś czas studiowałem rzeźbę i działania przestrzenne na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Tatuowaniem zainteresowałem się kilka lat temu, wtedy też kupiłem swój pierwszy sprzęt, a tatuowanie pochłonęło mój cały wolny czas. Staram się być wszechstronny, czuje się równie dobrze w technice czarno-białej, jak i kolorowej. Najbliższe są mi kompozycje oparte na wyrazistym konturze oraz mocnej kolorystyce, wszelkie prace graficzne – trash polki, dotworki, black worki i wszystkie inne worki. Nazewnictwo jest nieważne, ważne że tatuowanie sprawia mi masę radości i dzięki tej pracy mogę nieustannie się rozwijać i przelewać na skórę coraz to nowe pomysły. Poza tym uwielbiam oldschoolowe gry wideo, których posiadam całkiem niezłą kolekcje. Czasem coś wyrzeźbię, czasem namaluję, czasem czasu nie starcza na realizację wszystkich pomysłów, ale mam nadzieję, że jeszcze nieraz zaskoczę zarówno was, jak i siebie.
https://www.facebook.com/powstantattoo/
https://www.instagram.com/powstantattoo/?hl=pl

 

JANO

Jestem Jano i robię dziary!
https://www.facebook.com/janotattooart/
https://www.instagram.com/jano.tattoo/?hl=pl

 

 

 

MACIEJ

Prawdopodobnie jestem pierwszą osobą, którą poznacie łapiąc kontakt z naszym Studiem. Swój pierwszy tatuaż „dałem” sobie zrobić w wieku 17 lat. Zrobił mi go dobry ziomek za przysłowiowe „śrubki”, w sterylnych warunkach domowych, maszynką własnej roboty. Nigdy nie mówiłem, że na jednym się skończy, więc przygoda się rozkręciła i trwa do dziś. W życiu robiłem dużo różnych rzeczy, ale cokolwiek bym nie robił, tematyka tatuażu zawsze była mi bardzo bliska. Podczas mojej przygody zaufałem głównie dwóm osobom, które kolorowały moją skórę i nigdy w życiu nie powiem na nich złego słowa, bo między innymi dzięki nim jestem tu gdzie jestem i mogę pracować z tak świetnymi ludźmi w Tuż Tusz Tattoo, którzy automatycznie podnieśli liczbę tych zaufanych osób do pięciu. Mam niezłą wyobraźnię, także chętnie doradzę i pomogę niezdecydowanym odnaleźć to, czego oczekują od sztuki tatuażu. Poza dziarkami prywatnie Fanatyk Lecha Poznań i osoba niesamowicie jarająca się dobrą muzyką.

 

SMYKU

Jestem najnowszym dziarowym w TużTuszu, choć chwilę już tu siedzę i duża część z Was pewnie zdążyła mnie poznać. Zabawny, przystojny, inteligentny, czego więcej chcieć ? A tak serio: Tatuowanie jarało mnie od dzieciaka, choć myślałem też poważnie nad karierą w wojsku. Na szczęście jestem tutaj, a nie pod ruską granicą i to, co robię sprawia mi całą wuchtę frajdy, a uśmiech zadowolonego klienta sprawia że mam równie dużo satysfakcji z pracy. Najlepiej czuje się w pracach czarno-białych, chociaż kolor nie jest mi obcy. Maszynkę pierwszy raz chwyciłem w 2012r, ucząc się sztuki dziarania pod okiem doświadczonego kolegi.
https://www.facebook.com/search/top/?q=smyku%20tattoo
https://www.instagram.com/smykuttt/?hl=pl

 

MONO

Mam na imię Marta, ale mówią na mnie Biała lub Mono. Studiowałam na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Tatuować zaczęłam w 2015 roku, najpierw w Krakowskim studiu Tattoo Familia,a później już w rodowitym mieście z ekipą Tuż Tusz Tattoo. Teraz tatuowanie stało się moją pasją, którą nieustannie rozwijam. Najlepiej czuję się w pracach o charakterze rysunkowym, rycinowym, z delikatnym konturem i dodatkiem akwareli. Prywatnie pasjonuje mnie szeroko pojęty Daleki Wschód, lubię też potańczyć do kubańskich rytmów.
https://www.facebook.com/monotattoos/
https://www.instagram.com/ink_by_mono/?hl=pl